קידום לעמותות

תכנון ויצירת תכנים לאתרים, רשתות חברתיות ותקשורת ארגונית

את עולם השיווק לעמותות אנחנו מכירים עוד מימינו כשכירים, ובמהלך השנים האחרונות עמותות, עסקים חברתיים, רשויות מקומיות ומוסדות תרבות ואמנות נעזרות בשירותינו המגוונים על מנת לקדם ולהגשים את יעדיהם.
אנחנו מכירים היטב את האתגרים השונים ופיתחנו שיטות עבודה גמישות ויצירתיות המאפשרות לעמותות להשתמש בכלי הפרסום השונים בהתאם למשאבים העומדים לרשותם.

ניהול מענקי Google Grants
באמצעות תכנית המענקים של גוגל תוכלו לקבל $10,000 בחודש לטובת קידום ופרסום העמותה באמצעות מודעות במנוע החיפוש של גוגל. על מנת להפיק את המירב ממענק זה, ובעיקר על מנת לא לאבד את זכאותכם, יש לנהל את הקמפיינים במסגרת תכנית המענקים בצורה הדוקה ומקצועית. במסגרת עבודתנו, נלווה אתכם משלב בדיקת זכאותכם, דרך הרשמה לתכנית, בניית קמפיינים וניהולם המוקפד לאורך זמן. שירות זה הינו הפופולרי ביותר בקרב לקוחותינו.
קידום ממומן
הצוות שלנו כולל מנהלי קמפיינים המומחים לכל פלטפורמות הפרסום: פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, יוטיוב, לינקדאין ועוד. באמצעות פלטפורמות אלו נקים קמפיינים אשר יפנו אל קהל היעד שלכם ולמעגלים נוספים אליהם תשאפו להגיע, ולחשוף עבורו את המסרים, האג’נדה, שירותים או המוצרים מטעם העמותה או הארגון שלכם.
שירותי עיצוב ופיתוח
אנו מציעים מגוון שירותים בתחומי העיצוב הגרפי, בניית אתרים ועמודי נחיתה. יחד עם צוות מיומן ומנוסה של מעצבים, אנשי פיתוח ומומחי חוויית משתמש נוכל ליצור עבורכם כלים שיווקיים שיבליטו אתכם, תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר, התכתבות עם המגמות העיצוביות העכשוויות ובעלות מותאמת לעמותות וארגונים חברתיים.
ניהול מערכי דיוור אלקטרוני ואוטומציה עסקית
רשימות התפוצה שלכם יכולות להפוך לכלי השיווקי החשוב ביותר של הארגון. באמצעות הגדלה מתמדת של רשימות התפוצה, יצירת תוכן ודיוורו לקהל המדוייק ניתן למנף את פעילות הארגון בעלות נמוכה משמעותית מערוצי פרסום אחרים, ואף לחסוך לכם בזמן ובמשאבים יקרים. יחד אתכם נפתח ונרחיב את מערך הדיוור הארגוני באופן יעיל ומדיד.
ניהול מדיה חברתית
כיום כמעט ולא ניתן להתחמק מהצורך בנוכחות דיגיטלית ברשתות החברתיות. אנחנו מציעים שירותי ניהול מדיה חברתית המותאמת עבורכם וכוללת בניית אסטרטגיה מדויקת ותכנון קפדני, כתיבת תוכן, עיצוב גרפי ותפעול שוטף. אנחנו ננהל עבורכם את כל מערך המדיה החברתית או נלווה איש צוות מטעמכם.
ייעוץ והדרכה
לפעמים כל מה שצריך זה ייעוץ והכוונה נקודתית. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בתכנון אסטרטגי, ליווי הצוות והדרכתו – במסגרת פגישות ייעוץ או הרצאות במגוון נושאים.
הקודם
הבא

עמותה? מגיע לכם מענק לפרסום בגוגל

קראו את המדריך המלא לתכנית המענקים של גוגל

מבין לקוחותינו

דילוג לתוכן