קידום אורגני

הגדלת החשיפות והתנועה ממנועי החיפוש לאתרכם

קדמו אותי

קדמו אותי בגוגל

קדמו אותי באינטרנט

קדמו אותי בברכה 

קדמו אותי במנועי החיפוש

קדמו אותי מילים שירונט

כ-9,580,000 תוצאות

www.searchengineoptimization.com

קידום אורגני (SEO) | שירותי קידום אורגני | KWAA

קידום אורגני הוא מכלול תהליכים שגורמים לאתר שלכם להופיע גבוה יותר בתוצאות של מנועי החיפוש. פעולות אלה כוללות היבטים הקשורים בתוכן והתאמתו לקהל היעד, אלמנטים של חוויית משתמש, וכן שיפורים טכניים וייעול האתר.

מנוסים בקידום אורגני | לעסקים שונים בארץ ובחו”ל

מאז שנת 2013 אנחנו עוסקים בקידום אורגני של אתרים בארץ ובחו”ל. אנחנו מתעדכנים יום יום בהתפתחויות ובשינויים בתחום ושואבים השראה מאתרים מובילים בעולם.

שירותי קידום אורגני מגוונים בהתאם למטרות העסק שלך

אנחנו מתייחסים לכל אתר כפרוייקט ייחודי ומשתלבים בו בצורות שונות, בהתאם למיצובו של האתר וליעדי הלקוח. השאיפה שלנו היא לתת את הערך הגבוה ביותר בהתאם להיקף המשאבים שהלקוח נכון להשקיע, ומציעים קשת רחבה של שירותי קידום אתרים: מחקר וייעוץ אסטרטגי, בניית תכניות עבודה, אפיון תוכן ויצירתו, מדידה, ניטור ובקרה שוטפת.

www.howdoesitwork.com

איך זה פועל?

‏נבצע סריקה מקיפה של האתר מהיבטים שונים: תוכן, חווית משתמש, ביצועים טכניים ונבדוק מה מצבו הנוכחי – עבור אילו ביטויים הוא מקודם ומה מקורות התנועה אליו. בנוסף, נכיר את האתר ואת מהותו, ונגדיר את המטרות והיעדים שלכם למהלך הקידום.

‏בהתאם למצב האתר וליעדים שלכם, נתכנן תכנית מותאמת אישית הכוללת התייחסות להיבטים שונים. אתרים מסויימים ידרשו דגש על שיפורים טכניים, אתרים אחרים נצטרך להעשיר בתוכן, ולעתים נמליץ על שילובים שונים.

‏תכנית עבודה ברורה ומסודרת הופכת את התהליך לקל ופשוט יותר. אנחנו נתקדם שלב שלב, משימה אחר משימה, בהתאם ליעדים שהוגדרו. במהלך הקידום האורגני נמשיך לנטר באופן יומיומי את האתר שלכן באמצעות כלים שונים, נעקוב אחר מתחרים ונזהה הזדמנויות.

בסוף כל חודש תקבלו מאיתנו דו"ח מפורט, שכתוב בשפה ברורה ופשוטה, וכולל את סיכום הפעולות שבוצעו, השפעתם על האתר, תובנות שונות, רעיונות לשיפור ועוד. המטרה שלנו היא שתוכלו לדעת בכל עת מה מבוצע במסגרת התהליך, ומה התוצאות בשטח.

מבין לקוחותינו

דילוג לתוכן