מיתוג מעסיק
וגיוס עובדים

חיזוק והבלטת התדמית וערכי החברה,
הפצה, קידום משרות וגיוס מועמדים

שירותים וכלים דיגיטליים למיתוג מעסיק (Employer Branding)

בעולם התעסוקה הדינמי והתחרותי של היום, מעסיקים נדרשים לפעול בצורה אקטיבית על מנת להבליט את ייחודם ובידולם, ערכיהם ותרבות העבודה שלהם – ובעצם לתת למחפשי עבודה תשובה לשאלה למה לעבוד דווקא אצלם. אנחנו מציעים שירותים שונים על מנת לסייע לכם בתהליך זה – הגדלת הנוכחות הדיגיטלית של החברה, הבלטת הערכים והמונטין שלה ושיווק משרות פתוחות.

בנייה, ניהול ותפעול אתר שיבליט את ערכי החברה, ישמר וישפר את תדמיתה, ינגיש מידע אודותיה, ויסייע בגיוס מועמדים. 

אנחנו מציעים שירותי ניהול מדיה חברתית המותאמת עבורכם וכוללת בניית אסטרטגיה מדויקת ותכנון קפדני, כתיבת תוכן, עיצוב גרפי ותפעול שוטף. אנחנו ננהל עבורכם את כל מערך המדיה החברתית או נלווה איש צוות מטעמכם.

תכנון אסטרטגיית תוכן לאתר, אפיון וכתיבת תכנים – בלוג מקצועי, חדשות ועדכונים, מידע למשקיעים, שיתופי פעולה שונים ועוד. כל אלו יסייעו בחיזוק ההיכרות עם החברה, ייחודה ובידולה ויעוררו עניין בקרב מועמדים פוטנציאליים.

קמפיינים ממומנים ברשתות הפרסום הם כלי יעיל במיוחד להפצת מידע על החברה ולגיוס מועמדים למשרות פתוחות. באמצעות כלי התירגוט השונים, ניתן לחשוף מודעות בפני אנשי מקצוע לפי תחום הידע והניסיון שלהם, ותק, סטטוס תעסוקתי ועוד.

באמצעות ניהול יעיל של כלי הדיוור וניהול רשימות תפוצה, תוכלו לעדכן מתעניינים על התפתחויות בחברה, אירועים ושיתופי פעולה, להפיץ ידע מקצועי ולעורר עניין ומעורבות. 

שאלות נפוצות

‏נבצע סריקה מקיפה של האתר מהיבטים שונים: תוכן, חווית משתמש, ביצועים טכניים ונבדוק מה מצבו הנוכחי – עבור אילו ביטויים הוא מקודם ומה מקורות התנועה אליו. בנוסף, נכיר את האתר ואת מהותו, ונגדיר את המטרות והיעדים שלכם למהלך הקידום.

‏בהתאם למצב האתר וליעדים שלכם, נתכנן תכנית מותאמת אישית הכוללת התייחסות להיבטים שונים. אתרים מסויימים ידרשו דגש על שיפורים טכניים, אתרים אחרים נצטרך להעשיר בתוכן, ולעתים נמליץ על שילובים שונים.

‏תכנית עבודה ברורה ומסודרת הופכת את התהליך לקל ופשוט יותר. אנחנו נתקדם שלב שלב, משימה אחר משימה, בהתאם ליעדים שהוגדרו. במהלך הקידום האורגני נמשיך לנטר באופן יומיומי את האתר שלכן באמצעות כלים שונים, נעקוב אחר מתחרים ונזהה הזדמנויות.

בסוף כל חודש תקבלו מאיתנו דו"ח מפורט, שכתוב בשפה ברורה ופשוטה, וכולל את סיכום הפעולות שבוצעו, השפעתם על האתר, תובנות שונות, רעיונות לשיפור ועוד. המטרה שלנו היא שתוכלו לדעת בכל עת מה מבוצע במסגרת התהליך, ומה התוצאות בשטח.

דילוג לתוכן