נגישות אתרים
וזכויות יוצרים

ייעוץ בנושאי הנגשת אתרים, הגנת פרטיות, זכויות יוצרים ואבטחת מידע. סיוע בעריכת תקנוני שימוש ומדיניות פרטיות לאתרים ואפליקציות.

ארגונים ועסקים הפועלים במרחב האינטרנטי כפופים לכללים ולתקנות.

לא תמיד אנחנו מודעים לזה, אך פעילות של עסקים וארגונים באינטרנט כפופה לרגולציה בנושאים שונים, כגון: הנגשת האתר לאנשים עם מוגבלויות, הצגת תקנון ותנאי שימוש באתר באופן התואם לפעילותו, הגנה על זכויות היוצרים, שמירה בצורה מאובטחת של פרטי המשתמשים והלקוחות ועוד.

 

נשמח להציע את שירותינו על מנת להבטיח שהאתר שלכם עומד בכל הקריטריונים הנדרשים ולמזער את החשיפה שלכם בפני תלונות ותביעות.

תקנון האתר ותנאי השימוש בו מהווים הסכם משפטי בינכם ובין המבקרים באתר / הלקוחות שלכם. מסמכים אלה מגדירים ומסדירים את תחומי ומגבלות האחריות של הצדדים, ומגינים עליכם מפני תביעות. נשמח לסייע בעריכת תקנון ותנאי שימוש המותאמים לאתר שלכם ומשקפים את פעילותו.

אתרים הפועלים בישראל, בהתאם לאופיים ולסוג פעילותם, מחויבים להיות מונגשים לאנשים עם מוגבלויות. ברוב המקרים, ההנגשה כרוכה בתהליך קצר ופשוט. מוזמנים לפנות אלינו על מנת להבטיח שאתרכם עומד בדרישות ומוגן בפני תלונות ותביעות.

בשנת 2018 נכנסו לתוקפן תקנות הגנת הפרטיות (אבטחת מידע), שמבקשות להגן על אנשים שמידע אודותם שמור במאגרי מידע. תקנות אלה חלות על כל המשק הישראלי, ורלוונטיות לכל אתר שבמסגרת פעילותו נשמרים פרטים אישיים של גולשים ולקוחות. תקנות אלה מצטרפות לתקנות נוספות הנהוגות ברחבי העולם, שרלוונטיות לאתרים הפונים לקהל במדינות שונות. נשמח לייעץ ולסייע לכם בביצוע הפעולות הנדרשות בכדי לעמוד בסעיפי התקנות הנוגעים לכם, לפי אופי ופעילות אתרכם.

התוכן שבאתרכם וכן שירותים בעלי אופי יצירתי הניתנים אונליין נדרשים להגנה על זכויות היוצרים. מנגד, שימוש לא מושכל ביצירות שונות, כגון תמונות, מוזיקה, טקסט ווידאו במסגרת הפעילות הדיגיטלית של העסק עלול לחשוף את בעליו לתביעות. נשמח לייעץ לכם בעריכת חוזים, הסכמים וחוות דעת בתחום זכויות היוצרים.

חשבונות פרטיים ועסקיים בפייסבוק שחשודים בהפרת הכללים והמדיניות עלולים להיחסם זמנית או לצמיתות. מעבר לחוסר הנעימות שבדבר, לעתים להשהיית חשבון או חסימתו השלכות כלכליות. ההתנהלות מול שירות הלקוחות לעתים איטי ומסורבל, ודורשת ביצוע פעולות שאינן טריוויאליות. אם חשבונכם נפרץ, הושהה או נחסם, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בשחזורו.

שאלות נפוצות

‏נבצע סריקה מקיפה של האתר מהיבטים שונים: תוכן, חווית משתמש, ביצועים טכניים ונבדוק מה מצבו הנוכחי – עבור אילו ביטויים הוא מקודם ומה מקורות התנועה אליו. בנוסף, נכיר את האתר ואת מהותו, ונגדיר את המטרות והיעדים שלכם למהלך הקידום.

‏בהתאם למצב האתר וליעדים שלכם, נתכנן תכנית מותאמת אישית הכוללת התייחסות להיבטים שונים. אתרים מסויימים ידרשו דגש על שיפורים טכניים, אתרים אחרים נצטרך להעשיר בתוכן, ולעתים נמליץ על שילובים שונים.

‏תכנית עבודה ברורה ומסודרת הופכת את התהליך לקל ופשוט יותר. אנחנו נתקדם שלב שלב, משימה אחר משימה, בהתאם ליעדים שהוגדרו. במהלך הקידום האורגני נמשיך לנטר באופן יומיומי את האתר שלכן באמצעות כלים שונים, נעקוב אחר מתחרים ונזהה הזדמנויות.

בסוף כל חודש תקבלו מאיתנו דו"ח מפורט, שכתוב בשפה ברורה ופשוטה, וכולל את סיכום הפעולות שבוצעו, השפעתם על האתר, תובנות שונות, רעיונות לשיפור ועוד. המטרה שלנו היא שתוכלו לדעת בכל עת מה מבוצע במסגרת התהליך, ומה התוצאות בשטח.

דילוג לתוכן